Teknik Bilgiler Uygulama Resimleri İzobedel 410 Bayiliklerimiz Referanslarımız İlişim Yalıtım Talep Formu

HAKKIMIZDA

fd
Yıl 1992 İZOBEDEL, dekor inşaat olarak sektöre ilk adımını atıyor. Hedef, kaliteli ve sorunsuz işçilik, yüzde yüz müşteri memnuniyeti.

Yıl 1994 İZOBEDEL' in iki yıllık taşeron faaliyeti, sektörde fark edilmesini sağlıyor. ve büyük müseahhit şirketlerin dikkatini çekmeyi başarıyor.

Yıl 1997 Bedel Dekor yalıtım sektörünün Türkiye'deki gelişim sürecini fark edip. Bu alana yatırım yapıyor. Ve İZOBEDEL adını alıyor.

Yıl 2000 Artık İZOBEDEL piyasada ki tüm yalıtım teknik ve malzemelerine hakimdir. Enuygun fiyat enyüksek kalite ilkesiyle hizmet vermektedir.

Yıl 2001 İZOBEDEL piyasada üretilen yalıtım malzemelerinin uzun yıllar dayanıklığı konusunda eksi kaldığını farkedip. Yeni bir malzeme arayışına giriyor.

Yıl 2002 İZOBEDEL uzun uğraşlar sonucunda Avrupa'da çok yaygın olarak kullanılan Poliüretanı farkediyor. Ve İspanya'dan getirdiği modern makinalara ilk püskürtme poliüretan uygulamasını başlatıyor.

Yıl 2004 Ekyersiz uygulama sayesinde sektörde devrim niteleğine sahip poliüretan hızla yayılıyor.

Yıl 2005 İZOBEDEL poliüretanın Türkiye'de daha geniş kesimlere yayılması amacıyla bir tanıtım kampanyası başlatıyor. Kampayadan alınan yüksek dönüşüm sonucunda İZOBEDEL poliüretana yatırımlarını arttırıyor.

Yıl 2006 Hedef tüm Türkiye'de bayilik organizasyonunu tamamlamış daha güçlü bir İZOBEDEL...

 

 

Copyright 2005 © Izobedel Insaat San. Tic. Ltd. Sti.